TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

11 2019

Pogoń znów zwycięska


Grodzisk News


Pogoń znów zwycięska - Grodzisk News


Ważnym zwycięstwem Pogoni zakończył się wyjazdowy mecz z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Oddaliło ono ekipę czerwono-białych od strefy spadkowej i oby tak pozostało.


reklama Grodzisk mazowiecki

Choć początek sobotniego meczu ? ponownie w tym sezonie ? nie ułożył się po myśli Pogoni, która nomen omen musiała gonić wynik już od czwartej minuty. Wtedy to pierwszy strzał gospodarzy na naszą bramkę przyniósł im gola. Podopieczni Roberta Moskala nie zdeprymowali się jednak takim obrotem sprawy i odpowiedzieli trafieniem wyrównującym niespełna kwadrans później. W 18. minucie po podaniu Kuby Kołaczka do remisu doprowadził Damian Jaroń. I taki wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej pogoń podkręciła tempo. Widać było większą determinację i chęć wygranej w ekipie z Grodziska. Taka postawa przyniosła efekt bramkowy w 60. minucie ? idealne dośrodkowanie Damiana Jaronia wykorzystał Kuba Kołaczek i było 2:1 dla Pgoni. Kropkę nad "i" w 89. minucie postawił Mateusz Kinast. Dodajmy jednak, że wynik mógłby wyglądać zgoła inaczej gdyby nie interwencja naszego bramkarza Piotra Zielińskiego, która uratowała zespół przed stratą gola na 2:2. To zwycięstwo które pozwoliło przeskoczyć w ligowej tabeli sobotniego rywala i usadowić się na 13. miejscu. Oby pozostało przy Pogoni po następnym, ostatnim już meczem ligowym w tym roku. W Aleksandrowie Łódzkim w sobotę 23 listopada o godzinie 13.00 zagramy z miejscowym Sokołem.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.