TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

05 2022

Pogoń wyrwie punkty faworytowi?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayPogoń wyrwie punkty faworytowi? - Grodzisk News


Dziś piłkarzy Pogoni Grodzisk Mazowiecki czeka niezwykle trudne zadanie – mecz w wiceliderem tabeli na jego terenie.


Do końca sezonu zostały trzy kolejki. Do ostatniego bezpiecznego miejsca podopieczni Mateusza Dudka tracą pięć punktów więc sytuacja nie jest dobra, ale szanse na utrzymanie wciąż są. Jednak najbliższe spotkanie będzie niezwykle trudne nie tylko ze względu na rosnącą presję, ale także ze względu na to, że grodziszczanie zagrają na wyjeździe Chojniczanką Chojnice, czyli wiceliderem tabeli, dla którego mecz z Pogonią może być przypieczętowaniem awansu do I ligi.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak ostatnia forma zespołu z Grodziska jest naprawdę niezła – na cztery ostatnie mecze Pogoń wygrała trzy (w tym jeden walkowerem) i jeden zremisowała. Z kolei Chojniczanka zanotowała w tym czasie trzy zwycięstwa (w tym jeden walkowerem) oraz jedną porażkę z Garbarnią Kraków w ostatniej kolejce.

Zespół z Krakowa pokazał, że można wygrać z faworyzowanym rywalem, który ma w składzie piłkarzy grających niegdyś w Ekstraklasie takich jak m.in. Kamil Mazek, Łukasz Wolsztyński, czy Szymon Skrzypczak.

W pierwszym meczu w Grodzisku lepsza okazała się ekipa Chojniczanki, która wygrała 3:0. Czy tym razem Pogoń wyrwie punkty ekipie z Chojnic przekonamy się już dziś. Początek meczu o godz. 19.30. Sędzią głównym tego meczu będzie Paweł Horożaniecki z Żar.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.