TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

11 2019

Pogoń przegrywa w ostatnich minutach


Grodzisk News


Pogoń przegrywa w ostatnich minutach - Grodzisk News


Piłkarze Pogoni Grodzisk przegrali na wyjeździe z Sokołowem Aleksandrów Łódzki 1:2. Zawodnicy Roberta Moskala stracili decydującego gola w ostatnich minutach meczu.


reklama Grodzisk mazowiecki

Choć zawodnicy Pogoni nie jechali od Aleksandrowa Łódzkiego w roli faworytów, to po ostatnich dwóch zwycięstwach ?poczuli krew? i zamierzali kontynuować dobrą passę nawet na boisku zespołu z czołówki III ligi (przed meczem z Pogonią zajmował piąte miejsce). Zespoły te mierzyły się ze sobą w pierwszej kolejce. W Grodzisku Pogoń przegrała 1:2, a bramki traciła w 1 i 92. minucie, drugą bramkę tracąc z rzutu karnego. Dlatego też zawodnicy Moskala liczyli na rewanż. Niestety historia lubi się powtarzać. Choć tym razem Pogoń wystrzegła się utraty bramki na początku spotkania, to znów straciła gola decydującego o wyniku w końcówce spotkania ? tym razem w 89. minucie. Ale po kolei? W 58. minucie Bartłomiej Maćczak wykorzystał rzut karny i otworzył wynik na 1:0. Wyrównał w 82. minucie Jakub Kołaczek, ale niezawodny tego dnia Maćczak właśnie na kilka minut przed końcem strzelił drugiego gola na wagę trzech punktów dla Sokoła. To było ostatnie spotkanie ligowe w tym roku. Pogoń obecnie znajduje się na 13. miejscu z przewagą dwóch punktów nad strefą spadkową. Sokół Aleksandrów Łódzki - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:1 (0:0)

Bramki: Bartłomiej Maćczak 58' (k.), 89' - Jakub Kołaczek 82'
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.