15 10 2019

Pogoń pokazała moc

15.10.2019, godz.: 12:10
Pogoń pokazała moc
fot. Facebook Pogoń Grodzisk

Wysokim i zdecydowanym zwycięstwem 5:0 zakończyło się spotkanie grodziskiej Pogoni z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Dr Jekyll i Mr Hyde. Ta słynna nowela idealnie pasuje do określenia gry Pogoni w tym sezonie. Z jednej strony Grodziski Klub Sportowy pokazuje te gorsze oblicze przegrywając mecz by za chwilę w kolejnym zaprezentować się w sposób jak najbardziej pozytywny i skuteczny. Tym razem w Tomaszowie Mazowieckim Pogoń pokazała pokaz swojej siły i mocy!

Wynik 5-0 jest wyśmienitym rezultatem ale nic nie zapowiadało tak okazałego zwycięstwa. To gospodarze na początku stworzyli sobie kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki. My na całe szczęście mieliśmy dobrze dysponowanego w bramce Sebastiana Przyrowskiego który swoimi interwencjami uchronił nas od straty bramki. W 25. minucie jednak to Pogoń wychodzi na prowadzenie. Centrę Patryka Szymańskiego na gola zamienił strzałem głową Michał Strzałkowski. Po zdobyciu bramki to Pogoń przejęła inicjatywę kilka razy groźnie atakując. Niestety więcej bramek w tej części gry zgromadzeni kibice już nie oglądali. Jednak co się odwlecze…

Po zmianie stron znowu to Lechia zaatakowała ale jak i poprzednio to Pogoń zdobywa bramkę. A dokładniej na listę strzelców wpisał się Damian Jaroń wykorzystując rzut karny. W 56. minucie prowadziliśmy już 3-0. Efektownego gola strzałem z przewrotki zdobył ponownie Strzałkowski. Na kolejne trafienie musieliśmy czekać do 90 minuty. Wtedy to w odstępstwie 2 minut zniechęconym dalszym graniem gospodarzy dobił Patryk Szymański. Tym samym odnosimy niezwykle ważne i efektowne zwycięstwo!

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.