19 02 2020

Podkowiańska Dycha po raz ósmy. Zapisy trwają

19.02.2020, godz.: 11:22
Podkowiańska Dycha po raz ósmy. Zapisy trwają
fot. Mat. organizatora

Miłośnicy biegania i zdrowego trybu życia mogą zarezerwować sobie czas w maju. Odbędzie się wtedy ósma już odsłona Podkowiańska Dycha. Zapisy już trwają, a impreza ostatniego dnia maja.

– VIII Dycha będzie bardziej EKO niż w zeszłych latach. Woda z beczkowozu, papierowe kubki i BIO-BIDON w pakiecie startowym. W Miasteczku Biegowym warsztaty ekologiczne dla biegaczy i mieszkańców. Generalnie bardziej otwieramy się na Podkowę i Sąsiadów i ich nie-biegających mieszkańców aby dać większą wartość lokalnym społecznościom – podkreślają organizatorzy z Podkowiańskiego Towarzystwa Biegowego.

Kontynuujemy też współpracę z Krajową Izbą Fizjoterapeutów zrzeszającą 60 000 osób wykonujących ten zawód, współorganizując II Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów w biegu na 10km – dodają.

Ważnym elementem imprezy będzie też aspekt charytatywny. – Aby naszemu waleniu trampkami w asfalt nadać więcej sensu będziemy wspierać bliską naszemu sercu inicjatywę. VIII Dycha Biegnie dla Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” – podkreślają organizatorzy.

Zawodnicy pobiegną tradycyjnie na dystansach 5 i 10 km, a najmłodsi na 400 oraz 800 metrów. Zapisy tutaj. Więcej informacji o trasach wkrótce.

Patronem medialnym VIII Podkowiańskiej Dychy portal GrodziskNews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.