TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

26

10 2020

Podejrzenie koronawirusa u wiceburmistrza Grodziska


Grodzisk News


Podejrzenie koronawirusa u wiceburmistrza Grodziska - Grodzisk News


Wiceburmistrz Grodziska Piotr Galiński ma objawy zakażenia koronawirusem. Informację o podejrzeniu zarażenia u swojego zastępcy potwierdził burmistrz Grzegorz Benedykciński.


Jak wyjaśnił włodarz, wcześniej koronawirusa potwierdzono u partnerki Piotra Galińskiego. - Wiceburmistrz Galiński również miał objawy właściwe dla koronawirusa i najprawdopodobniej jest to właśnie ta przypadłość. Nie ma jeszcze wyniku testu, ale burmistrz przebywa w domu - mówi Benedykciński.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki- Najważniejsze, że czuje się dobrze i bierze zdalnie udział choćby w naradach gabinetu. Kwestie formalne związane z podpisywaniem dokumentów przejął mój drugi zastępca Tomasz Krupski - dodaje włodarz.Za kilka dni wiceburmistrz Galiński przejdzie ponowny test na koronawirusa i jeśli wynik będzie negatywny, wróci do pracy ? zaznacza Benedykciński.Dodał jednocześnie, że innych zmian w pracy urzędu nie wprowadzono.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.