07 11 2019

Pociąg śmiertelnie potrącił człowieka

07.11.2019, godz.: 18:49
Pociąg śmiertelnie potrącił człowieka
Fot. GrodziskNews.pl

W czwartkowe popołudnie na torach w Pruszkowie doszło do tragicznego wypadku – pociąg potrącił człowieka ze skutkiem śmiertelnym.

Do zdarzenia doszło około godz. 17.00, kiedy to w miejscu niedozwolonym osoba przechodziła przez tory. – W Pruszkowie człowiek został potrącony przez pociąg jadący z Warszawy do Frankfurtu. Mężczyzna zginął na miejscu. Jedzie tam prokurator, trwają czynności mające pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

W związku z wypadkiem na szlaku dalekobieżnym między Pruszkowem a Grodziskiem został zamknięty jeden tor. Na drugim pociągi kursują z ograniczoną prędkością. Niektóre pociągi pospieszne są kierowane na linię podmiejską przez co i składy kursujące po linii skierniewickiej mogą być opóźnione.

Na odcinku Warszawa Wschodnia – Pruszków wprowadzono wzajemne honorowanie biletów Kolei Mazowieckich w składach SKM Warszawa. Honorowanie biletów obowiązuje do odwołania.

AKTUALIZACJA GODZ. 21.40

O godz. 21.30 przywrócono ruch na obu torach dalekobieżnych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata