06 12 2019

PKS Grodzisk wciąż będzie obsługiwał milanowskie linie

06.12.2019, godz.: 19:44
PKS Grodzisk wciąż będzie obsługiwał milanowskie linie
Fot. Pixabay

Niespodzianki nie było. PKS Grodzisk Mazowiecki nie miał konkurenta i ponownie wygrał przetarg na obsługę milanowskich linii autobusowych.

Pod koniec sierpnia urzędnicy z Milanówka wybrali firmę, która wygrała przetarg na „Świadczenie usług regularnego przewozu osób w publicznym transporcie zbiorowym autobusami będącymi własnością przewoźnika na trzech liniach komunikacyjnych w ramach komunikacji miejskiej miasta Milanówka oraz przyległych miejscowości”. Zamówienie zakładało obsługę linii A (35 km), B (14 km) i C (4 km). Przetarg wygrał – co nie było zaskoczeniem – PKS Grodzisk Mazowiecki. Jednak umowa została zawarta na dość krótki okres i teraz Milanówek ponownie musiał szukać firmy, która będzie wozić pasażerów.

Zakres zamówienia jest podobny jak poprzednio. Autobusy mają kursować na tych samych trasach, ale w dokumentacji zawarto możliwość ich zmiany. Milanówek za obsługę wspomnianych linii zamierzał wydać 132,5 tys. zł. PKS Grodzisk, który złożył jedyną ofertę zażyczył sobie 135 tys. zł. Różnica była na tyle nieduża, że magistrat zdecydował się przyjąć tę propozycję.

Oznacza to, że PKS Grodzisk będzie woził pasażerów w Milanówku od 1 grudnia 2019 do 29 lutego 2019. Zamawiający zastrzegł, że termin realizacji zamówienia może zostać zmieniony o liczbę dni niezbędną do zakończenia procedury udzielania zamówienia publicznego jeśli takie okoliczności wystąpią.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579650691000)