reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

01

04 2024

Pijany kierowca wjechał do rowu, potem chciał zbiec


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Pijany kierowca wjechał do rowu, potem chciał zbiec - Grodzisk News


W ręce policjantów trafił pijany kierowca, który na trasie w Jankach stracił panowanie nad samochodem wjechał do przydrożnego rowu. Kierowca mężczyzna próbował oddalić się z miejsca zdarzenia, ale uniemożliwił mu to inny mężczyzna, jak się okazało – żołnierz po służbie.


Do kolizji doszło w Jankach, a wysłani na miejscu funkcjonariusze pruszkowskiej drogówki potwierdzili, że kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Szybko okazało się również, że kierowca nie zamierzał pozostać na miejscu spowodowania kolizji. –Zobaczył co się stało i postanowił oddalić się z miejsca zdarzenia. Na szczęście dzięki wzorowej postawie żołnierza, który był po służbie, mężczyzna został ujęty i przekazany policjantom – relacjonuje asp. sztab. Monika Orlik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Dalsze czynności wykazały, że mężczyzna był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Został on zatrzymany, a po wytrzeźwieniu w policyjnej celi, na drugi dzień został obciążony zarzutem kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, do którego się przyznał.

Teraz mężczyźnie grozi kara nawet trzech lat więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.