10

02 2019

Pierwszy turniej ?Wykopmy Raka? za nami

Pierwszy turniej ?Wykopmy Raka? za nami - Grodzisk News

Chłopcy z Bielan wygrali turniej ?Wykopmy Raka?, który odbył się wczoraj w hali przy ul. Westfala. W finale pokonali ekipę TG Sokół.

Wykopmy Raka to charytatywne wydarzenie sportowe, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na rzecz fundacji. składa się z 3 turniejów w 3 różnych lokalizacjach: 9 lutego rozgrywki odbyły się w Grodzisku Mazowieckim, a tydzień i dwa tygodnie później odpowiednio na na Bemowie i na Białołęce.

Atmosfera na turnieju była kapitalna, sportowego ducha również nie zabrakło, zawodnicy walczyli na całego. Były zarówno zdecydowane zwycięstwa, jak i walka do ostatnich sekund o dobry rezultat, mieliśmy piękne bramki i dramaturgię. Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna Chłopców z Bielan, którzy w finale pokonali TG Sokół 5:2. Trzecie miejsce zajęli Kumple.

Jednak turniej miał jeden cel ? pomagać. Ostatecznie dla fundacji Rak'n'Roll Wygraj Życie zebrano 3250 zł. Zachęcamy do udziału w kolejnych turniejach.