12 01 2020

Otwarcie sali sportowej z pompą [FOTO]

12.01.2020, godz.: 18:31
Otwarcie sali sportowej z pompą [FOTO]
fot. Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Sobotnie otwarcie sali sportowej przy grodziskiej Piątce zapowiadano jako wydarzenie doniosłe. I rzeczywiście, odbyło się z pompą. Zachęcamy do obejrzenia fotogalerii.

Na otwarciu nie mogło zabraknąć mieszkańców, uczniów i pracowników szkoły, urzędników miejskich, samorządowców. Wśród gości był równie Dariusz Mioduski, prezes Legii Warszawa, której centrum treningowe powstaje w Książenicach.

Oficjalne przemówienia, występy artystyczne, uroczyste przecięcie wstęgi, a na zakończenie pyszny tort – to wszystko odbyło się podczas otwarcia nowej sali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Leonida Teligi w Grodzisku Mazowieckim.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć poniżej.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.