TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

04 2022

Ostatnia szansa na uwagi do uchwały krajobrazowej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plOstatnia szansa na uwagi do uchwały krajobrazowej - Grodzisk News


Grodziski ratusz kończy prace nad projektem uchwały krajobrazowej. Dokument ma uporządkować kwestie związane z reklamami i szyldami na wszystkich nieruchomościach w gminie. Dziś ostatni dzień konsultacji.


– Uchwała będzie dotyczyła każdego właściciela działki lub lokalu oraz wszystkich przedsiębiorców. Dlatego ważne jest, aby się z nim zapoznać. Szczególnie, że czas konsultacji społecznych dobiega końca, uwagi do projektu można składać najpóźniej do 15 kwietnia – przypominają urzędnicy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W sierpniu i wrześniu ubiegłego roku projekt uchwały został wyłożony do publicznego wglądu. – Mieszkańcy, przedsiębiorcy i radni złożyli szereg uwag, dlatego treść uchwały została przeredagowana. Zmiany były na tyle istotne, że konieczne okazało się ponowne wyłożenie – nowego projektu uchwały – informuje magistrat.

Każdy zainteresowany może również wnosić uwagi do 15 kwietnia włącznie. Jak?

– osobiście w Kancelarii Urzędu Miejskiego, ul. T. Kościuszki 12A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki,
– przesłać pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim: ul. T. Kościuszki 12A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
– przesłać drogą mailową na adres: krajobraz@grodzisk.pl

Treść uchwały jest dostępna tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

reklamy wam przeszkadzają a takie plany zagospodarowania przestrzennego rada miejska uchwala i widać co się tu buduje, reklamy to temat zastępczy

Marzena
15-04-2022 16:26

Kiedy władze grodziska (ugrupowanie Ziemia Grodziska, krypto psl) przestana trwonić pieniadze mieszkancow podatników (którzy odprawadzaja do kasy gminy 50% swojego PIT plus podatki lokalne np od nieruchomości) na propagandę swojego sukcesu i przeznacza je na realne potrzeby mieszkańców? Dziurawe jak sito osiedlowe ulice, nielegalnie zasypywane rowy na terenach osiedli deweloperskich, zalewane ulice i posesje z powodu braku podstawowej infrastruktury odwodnieniowej (lub likwidowania w interesie deweloperów prymitywnej ale skutecznej takiej infrastruktury czyli rowów na osiedlach deweloperskich)? Dziurawe ulice, zalewane pół gminy po byle deszczu, korki na ulicach, zatłoczone szkoły, brak lub niedostateczna ilość żłobków i przedszkoli, betonoza i olbrzymie zadłużenie gminy (150 mln zł), co roku powiększane przez obecne władze. To prawdziwy obraz grodziska. Świetnie mają się tu natomiast wszelkiej maści kolesie i deweloperzy!!!

Ziemia Grodziska - żeby deweloperom i kolesiom żyło się lepiej. Za Wasze podatki
15-04-2022 19:35

"Ziemia Grodziska - żeby deweloperom i kolesiom żyło się lepiej. Za Wasze podatki", przedstawisz się, czy takiś odważny do pisania niekonkretnych bzdur, bo robisz to anonimo, a nie wypada tego robić siedząc w Radzie Miasta, nawet w opozycji? :D

ja z urzędu ;)
15-04-2022 21:41

pokaż wszystkie komentarze (5)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.