09 07 2019

Ostatni dzwonek aby wypełnić ankietę ws. rozwoju miasta

09.07.2019, godz.: 17:06
Ostatni dzwonek aby wypełnić ankietę ws. rozwoju miasta
Fot. GrodziskNews.pl

Wciąż można wypełniać ankiety dotyczące kierunków rozwoju Grodziska. Jednak trzeba się spieszyć, bo jutro dobiega ona końca.

Grodzisk będzie ubiegał się o dofinansowanie w ramach programu „Rozwój Lokalny” współfinansowanego ze środków Funduszy Norweskich na lata 2014-2021 oraz środków budżetu państwa. Jednak na jakie cele? Burmistrz Grzegorz Benedykciński chce o to zapytać mieszkańców, dowiedzieć się jakie są ich oczekiwania w zakresie dalszego rozwoju miasta. Magistrat opublikował więc specjalną ankietę. Jest ona oczywiście anonimowa i przeznaczona wyłącznie dla mieszkańców Grodziska (miasta, nie gminy).

W ankiecie urzędnicy dopytują m.in. o to w jakich obszarach miasto spełnia oczekiwania mieszkańców, a czego brakuje lub co wymaga poprawy, czy mieszkańcy czują się bezpiecznie, a także o zadowolenie mieszkańców z obsługi Urzędu Miejskiego w Grodzisku. Ponadto urząd pyta o najbardziej odpowiednią formę współpracy pomiędzy urzędem a mieszkańcami (ankiety czy spotkania z mieszkańcami).

Zakończenie konsultacji zaplanowano na 10 lipca więc trzeba się spieszyć. Dotychczas ankiety wypełniło 600 osób. Jeżeli jej nie wypełniłeś, możesz ją znaleźć tutaj.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata