TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

01 2023

Od poniedziałku zmiany w rozkładach autobusowych linii 53 i 60


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Grodziskie Przewozy AutobusoweOd poniedziałku zmiany w rozkładach autobusowych linii 53 i 60 - Grodzisk News


Już od jutra wejdzie w życie aktualizacja rozkładu Grodziskich Przewozów Autobusowych. Zmodyfikowany zostanie jednak nie tylko plan jazdy grodziskiej linii „0,lecz także rozkłady dla linii numer 53 i 60.


O zmianach linii „0” pisaliśmy tutaj.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Rozkłady zmienią się od 9 stycznia także dla linii o numerach 53 i 60. Plan jazdy pierwszej z wymienionych zmodyfikowano na prośbę dyrektorki szkoły w Skułach w celu lepszego spasowania kursów autobusów z harmonogramem zajęć uczniów w Słubicy

Nowy rozkład dla tej linii można sprawdzić tutaj.

Zmianie ulegnie także plan jazdy linii 60. Na wniosek Nadarzyna oraz pracowników  Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach od 9 stycznia 2023 r. zmieniony zostaje rozkład jazdy linii 60. Autobusy zostały dopasowane do godzin zakończenia lekcji w szkołach średnich w Pruszkowie oraz do godzin pracy w Centrum Słuchu i Mowy.

Szczegółowy rozkład tutaj.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

A linia 16? Szkoda że do pkp w grodzisku jeździ tylko w jedną stronę, a w stronę Żukowa tylko do godziny 17 te 2-3 kursy przydałyby się w późniejszych godzinach.
Picasso


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.