TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

30

04 2024

GPA: Nowe solarisy wyjechały na trasę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GPAGPA: Nowe solarisy wyjechały na trasę - Grodzisk News


Trzy nowe solarisy Grodziskich Przewozów Autobusowych rozpoczęły dziś kursowanie. Będą obsługiwać łącznie pięć linii.


GPA regularnie inwestują w nowy tabor. Przewoźnik kupił łącznie 13 autobusów marki Solaris – pięć solarisów 8,9 LE oraz osiem pojazdów typu Solaris Urbino 10,5. Pierwsze dwa solarisy 8,9 LE już obsługują linie 24 i 25. Natomiast dziś rozpoczęły kursowanie kolejne trzy takie autobusy. – Od dziś w dni nauki szkolnej będą one obsługiwać kursy na liniach 13 i 26 kursujących po terenie gmin Grodzisk Mazowiecki, Błonie i Gmina_Baranów, połowę kursów na liniach 64 i 69 kursujących w Gminie Brwinów i wszystkie kursy na linii 55. Natomiast w soboty, niedziele i święta i w okresie wakacyjnym będą wyjeżdżać także na inne linie – poinformowały GPA.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak podkreśla przewoźnik, nowe autobusy są wyposażone m.in. w dużo wydajniejszy system klimatyzacji niż w dotychczasowych pojazdach co ma poprawić komfort podróży w gorące dni.

Z kolei wspomniane osiem autobusów Solaris Urbino 10,5 przyjadą niebawem i powinny być sukcesywnie wprowadzane do obsługi podróżnych. Więcej informacji na temat nowego taboru zakupionego przez GPA pod tym linkiem.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.