TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

12

05 2024

GPA: Całonocne kursy w „Noc Muzeów”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews.plGPA: Całonocne kursy w „Noc Muzeów” - Grodzisk News


W przyszły weekend odbędzie się „Noc Muzeów”. Aby ułatwić dojazd do wielu miejsc, Grodziskie Przewozy Autobusowe wprowadzą specjalny rozkład jazdy dwóch linii, które będą kursować całą noc z 18 na 19 maja.


Podczas „Nocy Muzeów” chętni mogą za darmo lub za symboliczną opłatę zwiedzić wiele miejsc kultury jak m.in. galerie sztuki, czy muzea właśnie. Z tej okazji organizowane są także przeróżne wydarzenia, np. w Grodzisku będzie m.in. wieczór kabaretowy Sławomira Hollanda, czy koncert zespołu Czarnina więcej tutaj.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ogrom atrakcji organizuje oczywiście stolica, więc aby ułatwić dojazd do Warszawy Grodziskie Przewozy Autobusowe uruchomią dodatkowe nocne kursy linii 62 i 63 co około 30–60 minut. Dodatkowo na przystanku P+R Al. Krakowska będą one skomunikowane z przyjazdami autobusów N38 i N88 z Centrum Warszawy.

Przejazdy tymi autobusami w „Noc Muzeów” będą się odbywać wg normalnej taryfy GPA. – Przypominamy, że na linii 62, na całej trasie, honorowane są ważne bilety długookresowe ZTM Warszawa zakodowane na warszawskiej karcie miejskiej, ważne w 2. strefie. Honorowi Dawcy Krwi oraz osoby powyżej 70. roku życia podróżują liniami GPA bezpłatnie – poinformował przewoźnik.

Specjalne rozkłady jazdy na „Noc Muzeów” linii 62 i 63 są dostępne tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.