reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

30

08 2022

Od poniedziałku prace remontowe na peronach WKD. Pasażerowie, bądźcie ostrożni


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Pasażerowie Warszawskiej Kolei Dojazdowej zdążyli już przywyknąć do utrudnień i zmian w kursowaniu wukadek w związku z budową drugiego między Grodziskiem a Podkową. Od najbliższego poniedziałku (29 sierpnia) ruszą jednak też prace remontowe na peronach które potrwają dwa miesiące i wiązać się będą z pewnym niedogodnościami.


Przewoźnik poinformował bowiem dziś, że ekipy remontowe od 29 sierpnia prowadzić będą prace brukarskie na peronach WKD. Pracami objęte będą stacje i przystanki: Podkowa Leśna Wschodnia, Otrębusy, Kanie Helenowskie, Nowa Wieś Warszawska Komorów, Pruszków.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak podaje przewoźnik prace prowadzone będą w tzw.  strefie zagrożenia peronu oraz w innych miejscach na peronie. Pasażerowie są więc proszeni o zachowanie ostrożności.

–Prace wykonywane będą poza godzinami szczytu przewozowego. Niemniej jednak mogą wystąpić utrudnienia w szczególności przy wchodzeniu oraz przy wychodzeniu z pociągu – informuje wukadka.

Roboty mają się zakończyć do 31 października.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.