reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

09 2023

Od czwartku remont ul. Natalińskiej. Będą utrudnienia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayOd czwartku remont ul. Natalińskiej. Będą utrudnienia - Grodzisk News


Od 14 do 21 września na drodze wojewódzkiej nr 720 w Otrębusach będą prowadzone prace remontowe. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.


Jak poinformował Urząd Gminy Brwinów, na ul. Natalińskiej (DW720) na dwóch odcinkach (od przystanku WKD Otrębusy do Ronda Zespołu Mazowsze oraz od ul. Piasta do ul. Tarniny) będzie prowadzony remont nawierzchni jezdni. Konieczne będzie wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– W czasie trwania prac remontowych nastąpi zmiana organizacji ruchu, który będzie kierowany za pomocą sygnalizacji świetlnej na odcinku między ulicą Piasta a Tarniny oraz przez uprawnionych sygnalistów na odcinku od stacji WKD do Piasta – poinformował brwinowski urząd.

Prace mają potrwać od 14 do 21 września. Po tym terminie powinna zostać przywrócona stała organizacja ruchu na obu remontowanych fragmentach. Ponadto przez dwa tygodnie od zakończenia prac, aż do przywrócenia na remontowanych odcinkach oznakowania poziomego, zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 40 km/h w terenie zabudowanym oraz 60 km/h poza nim.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.