31 07 2020

Nowy wóz dla straży miejskiej

31.07.2020, godz.: 11:36
Nowy wóz dla straży miejskiej
Fot. strazmiejska.milanowek.pl

Milanowscy strażnicy miejscy mają do dyspozycji nowy samochód specjalny. Nowy pojazd dostarczono do Milanówka w środę.

Nowe auto to Opel Combo Life. Pojazd jest oznakowany, przystosowany do przewozu osób agresywnych, wyposażony w sygnały dźwiękowe i świetlne pojazdu uprzywilejowanego, posiadający np. dodatkowe oświetlenie wewnętrzne, pozwalające na sporządzanie dokumentacji po zmroku.

Wóz został już oficjalnie przekazany strażnikom. Przy przekazaniu pojazdu strażnikom obecny był burmistrz miasta ogrodu Piotr Remiszewski. Niebawem nowy radiowóz będą mogły obejrzeć uczniowie lokalnych szkół podczas zajęć profilaktycznych. Auto będzie można obejrzeć w czasie prezentacji pierwszej pomocy prowadzonych przez ratowników medycznych znajdujących się w szeregach milanowskiej straży miejskiej.

Strażnicy podkreślają, że nowy pojazd pozwoli im skuteczniej pracować i dbać o bezpieczeństwo mieszkańców.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.