reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

02 2023

Nowoczesne pracownie komputerowe w brwinowskich szkołach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: brwinow.plNowoczesne pracownie komputerowe w brwinowskich szkołach - Grodzisk News


Brwinowska gmina zakupiła sprzęt komputerowy i oprogramowanie za blisko 800 tys. zł. Trafił on do lokalnych szkół znajdujących się na terenie gminy.


Gmina Brwinów otrzymała 587 tys. zł dofinansowania z projektu „E-usługi dla szkół w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych”. Kwota dotacji pokryła większość kwoty wydanej na ten cel (781 tys. zł).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dzięki tej inwestycji do szkół znajdujących się na terenie gminy Brwinów trafiło łącznie 148 komputerów stacjonarnych, 25 laptopów, 3 tablety, 6 drukarek, 40 pakietów oprogramowania biurowego, 9 zestawów robotów do nauki programowania oraz 10 zestawów klocków do nauki programowania.

Jakie placówki konkretnie otrzymały sprzęt? Szkoła Podstawowa nr 2 w Brwinowie otrzymała 44 komputery stacjonarne, 5 laptopów, 3 tablety, 5 drukarek i 10 zestawów klocków LEGO do nauki programowania, które wzbogaciły pracownie informatyczne. W Szkole Podstawowej nr 1 znalazły się 44 komputery All-in-One oraz drukarka laserowa, natomiast w Szkole Podstawowej w Otrębusach do dyspozycji dzieci jest 38 nowych komputerów oraz 9 zestawów robotów do nauki programowania, a do Żółwina trafiło 20 komputerów i 20 laptopów.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.