reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

02 2023

Nowoczesne pracownie komputerowe w brwinowskich szkołach


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: brwinow.plNowoczesne pracownie komputerowe w brwinowskich szkołach - Grodzisk News


Brwinowska gmina zakupiła sprzęt komputerowy i oprogramowanie za blisko 800 tys. zł. Trafił on do lokalnych szkół znajdujących się na terenie gminy.


Gmina Brwinów otrzymała 587 tys. zł dofinansowania z projektu „E-usługi dla szkół w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych”. Kwota dotacji pokryła większość kwoty wydanej na ten cel (781 tys. zł).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dzięki tej inwestycji do szkół znajdujących się na terenie gminy Brwinów trafiło łącznie 148 komputerów stacjonarnych, 25 laptopów, 3 tablety, 6 drukarek, 40 pakietów oprogramowania biurowego, 9 zestawów robotów do nauki programowania oraz 10 zestawów klocków do nauki programowania.

Jakie placówki konkretnie otrzymały sprzęt? Szkoła Podstawowa nr 2 w Brwinowie otrzymała 44 komputery stacjonarne, 5 laptopów, 3 tablety, 5 drukarek i 10 zestawów klocków LEGO do nauki programowania, które wzbogaciły pracownie informatyczne. W Szkole Podstawowej nr 1 znalazły się 44 komputery All-in-One oraz drukarka laserowa, natomiast w Szkole Podstawowej w Otrębusach do dyspozycji dzieci jest 38 nowych komputerów oraz 9 zestawów robotów do nauki programowania, a do Żółwina trafiło 20 komputerów i 20 laptopów.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.