reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

29

10 2020

Nowe przypadki koronawirusa i kwarantanny w grodziskich przedszkolach


Grodzisk News


Nowe przypadki koronawirusa i kwarantanny w grodziskich przedszkolach - Grodzisk News


Dzieci z kilku oddziałów przedszkolnych w placówkach grodziskiej gminy przechodzą na kwarantannę w związku z potwierdzonymi przypadkami koronawirusa.


reklama Grodzisk mazowiecki

Jak powiedział nam dziś wiceburmistrz Tomasz Krupski, odpowiedzialny za oświatę w gminie, kwarantanna dotyczy oddziałów w czterech przedszkolach. ? Chodzi konkretnie o placówkę w Książenicach, gdzie na kwarantannę skierowano trzy oddziały przedszkolne, a także placówkę w Wólce Grodziskiej z dwoma wyłączonymi obecnie oddziałami ? wylicza Tomasz Krupski. ? W przedszkolach nr 4 i 5 kwarantanna objęła po jednym oddziale. Łącznie w tych czterech placówkach mamy siedem wyłączonych oddziałów. Siedem spośród 266, które funkcjonują we wszystkich gminnych placówkach oświatowych. Sytuacja będzie się zapewne zmieniać w zależności od sytuacji epidemicznej ? dodaje wiceburmistrz Grodziska.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

A co dzieje sie w prywatnych przedszkolach wiecie?? Bo tam tez chodzą nasze dzieci??
Sara


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.