TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

12

05 2023

Nowe oblicze ulicy Gołębiej nabiera kształtów [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Artur TusińskiNowe oblicze ulicy Gołębiej nabiera kształtów [FOTO] - Grodzisk News


Trwa kompleksowa modernizacja ul. Gołębiej w Podkowie Leśnej, a także sąsiednich ulic Orlej i Sokolej. Prace na tej pierwszej są jednak najbardziej zaawansowane, co widać gołym okiem.


Wczoraj drogowcy zaczęli wylewać pierwszą z kilku warstw asfaltu, a wykonawca w następnym kroku przystąpi do budowy skrzyżowań wyniesionych. Nie omieszkał poinformować o tym na swoim Facebooku burmistrz Artur Tusiński.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

- Wczoraj do późnych godzin popołudniowych ekipa drogowa na ul. Gołębiej wylewała pierwszą warstwę asfaltu. Teraz rozpocznie się budowa skrzyżowań wyniesionych. Na sąsiednich ulicach Orlej i Sokolej też trwają intensywne prace. - napisał włodarz Podkowy i zaprezentował kilka zdjęć.

Zamieszczamy je poniżej.

Nowe oblicze ulicy Gołębiej nabiera kształtów [FOTO] - Grodzisk News
Nowe oblicze ulicy Gołębiej nabiera kształtów [FOTO] - Grodzisk News
Nowe oblicze ulicy Gołębiej nabiera kształtów [FOTO] - Grodzisk NewsPrzypomnijmy. Przebudowa Gołębiej obejmuje 600-metrowy fragment ulicy (od drogi wojewódzkiej 719 do ul. Bażantów). W zakres prac wchodzi m.in. rozbiórka i ułożenie nowych elementów drogi (nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, chodnika z kostki betonowej, krawężników wraz z podbudową), ogrodzeń i przepustów, wycinka drzew i krzewów, wykonanie koryt, wykonanie rowków pod krawężniki i obrzeża, wykonanie odwodnienia ulicy wraz z urządzeniami rozsączającymi, remont zjazdów, zagospodarowanie poboczy. Skrzyżowania z drogami poprzecznymi mają być wyniesione.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.