reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

10 2023

Nocny pożar samochodów w Chlebni


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNocny pożar samochodów w Chlebni - Grodzisk News


Dwa zastępy straży pożarnej gasiły ogień, który doszczętnie strawił jedno z aut zaparkowanych w Chlebni. Drugi, sąsiedni pojazd został częściowo nadpalony.


Strażacy zostali wezwani do akcji dzisiejszej nocy. A pierwszą informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika Henryka.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Czterdzieści sześć minut po północy otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze samochodu przy jednej z posesji w Chlebni. Na miejsce wysłany został jeden zastęp Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim oraz jeden OSP z Kłudna Starego – przekazali nam strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Mazowieckim.

– Działania strażaków polegały na podaniu prądów wody w celu ugaszenia ognia, którym objęty był w całości jeden pojazd, a także tył sąsiedniego samochodu. Żywioł został opanowany, ale doszczętnie spłonęło jedno auto oraz częściowo drugie – przekazała nam grodziska komenda straży pożarnej.

Działania strażaków trwały około 90 minut, po czym wrócili do koszar.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.