16 05 2020

Nocny pożar w Milanówku

16.05.2020, godz.: 11:20
Nocny pożar w Milanówku
Fot. GrodziskNews.pl

W noc z piątku na sobotę przy ul. Ludnej w Milanówku wybuchł pożar pustostanu. W akcji gaśniczej brały udział trzy zastępy straży pożarnej.

Informację o pożarze otrzymaliśmy od czytelnika. – W Milanówku płonął kolejny pustostan. Tym razem przy ul. Ludnej. Na miejscu pożaru było kilka zastępów straży pożarnej oraz policja – poinformował Henryk.

Strażacy potwierdzają. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 1.50. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że płonął niewielki budynek gospodarczy. Nie było poszkodowanych. Pożar szybko udało się opanować i o godz. 3.00 strażacy już wrócili do koszar – mówi nam st. Bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

W akcji brały udział trzy zastępy straży pożarnej w grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej: dwa samchody gaśnicze i jeden podnośnik.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata