reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

25

08 2019

Niemoc trwa?


Grodzisk News


Niemoc trwa? - Grodzisk News


Niestety jeszcze nie tym razem. W sobotnim meczu Pogoń nie przełamała fatalnej passy, tym razem przegrywając u siebie 1:2 z Sokołem Ostróda.


Początek meczu ponownie nie należał do naszej drużyny. Spotkanie z Sokołem było kolejnym meczem w którym to Pogoń traci bramkę już na samym początku rywalizacji. Dokładnie goście zdobyli gola w 7. minucie meczu. A uczynił to Piotr Okuniewicz. Zdobyta bramka pozwoliła graczom z Ostródy kontrolować przebieg gry. Dokładając do tego spore doświadczenie i większą jakość piłkarską, którą prezentowali goście, wiadomym było, iż o korzystny rezultat będzie zespołowi z Grodziska bardzo ciężko. Jednak pomimo początkowych trudności udaje się gospodarzom doprowadzić do wyrównania ? w 34. minucie gola wyrównującego zdobył Patryk Szymański. Z doprowadzenia do remisu zawodnicy Pogoni nie cieszyli się zbyt długo, gdyż już w 42. minucie ponownie przegrywali. Tym razem gola zdobył Patryk Kubicki którego popisy na trybunach podziwiał były 46-krotny reprezentant Polski Dariusz Kubicki, prywatnie tata Patryka. Po zmianie stron Pogoń próbowała i miała swoje okazję. Szwankowała jednak skuteczność i zachowanie czasem zimnej krwi pod bramką gości. Próbowali, szarpali, walczyli, ale kolejna porażka stała się faktem. To już 5. przegrana w sezonie. Jedynie zespół z Grodziska i inny beniaminek ligi KS Wasilków w tym sezonie jeszcze nie wywalczyli punktów. Może ta sztuka uda się w kolejnym meczu? A ten rozegrany zostanie 1 września kiedy to o godzinie 17.00 w Radomsku Pogoń zagra z miejscowym RKS-em. Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? Sokół Ostróda 1:2 (1:2)
Szymański 34 ? Okuniewicz 7, Kubicki 42 Pogoń: Przyrowski ? Broniarek, Jędrzejczyk, Kołaczek (82' Ratajczyk), Jaroń (82' Grabowski), Strzałkowski (84' Kinast), Gajda, Małkowski, Baranowski, Łoś, Szymański (82' Łabęda).
Sokół Ostróda: Leszczyński ? Brzuzy, Wicki, Otręba, Żwir ? Stryjewski (46' Tomkiewicz), Kołc, Rynkowski(72? Wasiak), Chwastek (89' Łyszyk), Kubicki ? Okuniewicz (79' Wasiluk)


reklama Grodzisk mazowiecki💬︎   dodaj komentarz


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.