TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

24

07 2016

Niełatwa walka z nieestetycznymi słupkami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Podkowa Leśna kontynuuje starania, aby wyeliminować z przestrzeni publicznej nieestetyczne zdaniem tamtejszej społeczności przydrożne słupki i bariery zabezpieczające. Zadanie nie jest jednak łatwe, a to ze względu na stosunkowo wysokie koszty.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Temat właściwej estetyki przestrzeni publicznej Podkowy Leśna powraca co pewien czas przy różnych okazjach. Zarówno mieszkańcy, jak i włodarze miasta ogrodu podkreślają, że chcą aby Podkowa także pod tym względem funkcjonowała harmonijnie. Zdaniem sporej części podkowian, z burmistrzem na czele ? biało czerwone słupki oddzielające jezdnię od chodnika w istotny sposób zaburzają estetykę. Już kilka dobrych miesięcy temu podkowiański włodarz zapowiadał, że w miarę możliwości miasto ogród będzie wymieniało te elementy infrastruktury na inne, bardziej przystające do przestrzeni publicznej Podkowy.

? Tu, gdzie możemy, zdejmujemy słupki. W innych miejscach, w których służą poprawie bezpieczeństwa, a nie wątpliwej ozdobie będą zmieniane i ujednolicane w miarę możliwości finansowych, co znacznie poprawi estetykę miasta. Przedsięwzięcie okazało się drogie, więc chwilę to potrwa. Proszę o cierpliwość ? zaapelował Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej.

fot. Facebook/Artur Tusiński

slupki podkowa facebook artur tusiński2

💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.