reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

08 2022

Nadarzyn z dotacją na Zespół Usług Medycznych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Fot. Facebook/Dariusz Zwoliński - Wójt Gminy NadarzynNadarzyn z dotacją na Zespół Usług Medycznych - Grodzisk News


Gmina Nadarzyn otrzyma 2 mln zł dotacji na budowę Zespołu Usług Medycznych. Inwestycja ma być gotowa za około rok.


Budowa obiektu przy ul. Granicznej w Nadarzynie trwa już kilka dobrych miesięcy, a roboty idą pełną parą. W najbliższym czasie budynek powinien zostać już całkowicie zadaszony, widać bryłę obiektu. Inwestycje realizuje „ZURiP” Sp. Akcyjna z Małogoszczy, która otrzyma za to 20,8 mln zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak gmina nie musi sama finansować tego zadania. Właśnie otrzymała ona 2 mln zł dotacji z budżetu Mazowsza, co jest sporą pomocą dla gminy. Centrum Usług Medycznych to trzymodułowy budynek powstający na działce przy ul. Granicznej w Nadarzynie. Jest zlokalizowane w pobliżu parkingu Parkuj i Jedź, co nie tylko umożliwi dogodne zaparkowanie auta, ale również ułatwi dojazd osobom korzystającym z komunikacji publicznej. – Dzięki 2 mln zł pomocy od  samorządu Mazowsza w  Nadarzynie powstanie nowoczesna placówka, w  której mieszkańcy będą mogli liczyć na  profesjonalną pomoc medyczną, w  tym również na  wsparcie pacjentów z  niewydolnością oddechową. Nowy budynek będzie wyposażony w  oświetlenie LED oraz instalację fotowoltaiczną. W  ramach inwestycji zaprojektowano również 46  miejsc postojowych, w  tym 9  dla osób z  niepełnosprawnościami oraz dwa miejsca dla karetek. Ponadto wybudowane zostaną drogi dojazdowe, chodniki oraz tereny zielone – poinformował Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Kiedy mieszkańcy skorzystają z usług medycznych w obiekcie przy ul. Granicznej? Termin realizacji zadania wyznaczono na sierpień 2023 r.

Tak obiekt prezentuje się obecnie.

Nadarzyn z dotacją na Zespół Usług Medycznych - Grodzisk News
Nadarzyn z dotacją na Zespół Usług Medycznych - Grodzisk News
Nadarzyn z dotacją na Zespół Usług Medycznych - Grodzisk News
Nadarzyn z dotacją na Zespół Usług Medycznych - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Fajnie, bo ze szpitala w Grodzisku to się wychodzi nogami do przodu
Adam


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.