TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

06 2015

Na Warszawskiej już tylko kosmetyka


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Mimo że zasadnicze roboty modernizacyjne na ul. Warszawskiej w Podkowie Leśnej zakończyły się już jakiś czas temu, to do zamknięcia całej inwestycji pozostało jeszcze trochę pracy. Jak twierdzą urzędnicy, wszystko po to, aby droga stała się wizytówką miasta także pod względem estetycznym.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Rozpoczęty w listopadzie remont ul. Warszawskiej objął wymianę nawierzchni drogi. Na odcinku pomiędzy ulicami Główną a Brwinowską, pojawiła się kostka brukowa. Po południowej stronie wybudowano chodnik zaś po północnej wykonawca zobowiązany został do zagospodarowania pasa zieleni. To ostatnie zadanie wiązało się bezpośrednio z wycinką drzew konieczną, aby zrealizować inwestycję.

? Na wszystko musieliśmy mieć zgodę konserwatora zabytków i wedle jego wytycznych odtworzyć pas zieleni. Takie nasadzenia roślin są teraz prowadzone i wszystko zaczyna wyglądać naprawdę bardzo efektownie ? mówi Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej. ? Tym samym z nowego oblicza ul. Warszawskiej mogą być zadowoleni zarówno kierowcy, jak i mieszkańcy zwracający uwagę na estetykę okolicy ? dodaje.

Wszystkie roboty na Warszawskiej powinny się zakończyć jeszcze w czerwcu. ? Zostały nam jeszcze pewne prace przy zagospodarowaniu zieleni, a także ustawienie lamp i koszów na śmieci. Myślę, że do końca czerwca wszystko będzie gotowe ? zaznacza włodarz.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.