04 08 2019

Na początku września Festiwal Kolorów ponownie w Grodzisku

04.08.2019, godz.: 19:00
Na początku września Festiwal Kolorów ponownie w Grodzisku
fot. Facebook Color Fest Party

Na grodziskich Stawach Walczewskiego ponownie zagości kolorowa i pozytywnie zakręcona impreza – Color Fest Party, coraz popularniejsza forma plenerowej zabawy, która gromadzi ludzi w każdym wieku.

Zarówno zeszłoroczna, premierowa odsłona grodziskiej imprezy, jak i druga edycja festiwalu z czerwca tego roku cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W rezultacie organizatorzy postanowili ponownie uraczyć rodziszczan kolorową zabawą.

Color Fest Party to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Jest to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia malowanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy.

Podczas wydarzenia na „Walca” uczestnicy mogą się spodziewać kolorowych proszków Holi najwyższej jakości, barwnych serpentyn wystrzeliwanych w powietrze, kolorowych balonów z helem, wielobarwnej waty cukrowej oraz lodów, energetycznej muzyki i pozytywnie zakręconej atmosfery.

Kiedy? 2 września w godzinach od 15.00 do 20.00. Wstęp wolny. Szczegóły na stronie wydarzenia – tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata