TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

10 2021

Na jakie marki okularowe warto zwrócić uwagę?


Artykuł sponsorowany

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Na jakie marki okularowe warto zwrócić uwagę? - Grodzisk News


Szukasz nowych okularów? Na dzisiejszym rynku okulistycznym, zwłaszcza jeśli chodzi o oprawki, dzieje się naprawdę dużo. Nie tylko słynni projektanci mody produkują swoje okulary, ale i mniejsze, rodzinne firmy z tradycjami czy lokalne marki. Zmienia się też sam trend noszenia okularów, bo kiedyś jedną parę używało się przez wiele lat do wszystkich okazji i traktowało głównie jako metodę korekcji wady wzroku, natomiast obecnie okulary stanowią też ważny element stylizacji i coraz częściej użytkownicy posiadają po kilka par, które służą im w zależności od okazji. Na jakie marki warto zwrócić uwagę na polskim rynku?


Polska marka Anne Marii
Warto doceniać i stawiać na to, co polskie! Bydgoska marka Anne Marii specjalizuje się w produkowaniu wszystkich rodzajów okularów: przeciwsłonecznych i korekcyjnych, okularów do czytania, opraw okularowych oraz akcesoriów okularowych. Charakteryzuje je wysoka jakość, dopracowanie nawet najmniejszych detali i design, który podąża za trendami. Anne Marii posiada szeroką ofertę okularów, w przeróżnych kształtach i kolorach, więc śmiało można powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz klasycznych modeli, takich jak kocie oczy (np. model nr 10244 B) czy złote lub czarne okulary okrągłe, można tu znaleźć także modne okulary geometryczne w złotym kolorze. Oprawki okularowe tej marki są bardzo przystępne, jeśli chodzi o aspekt finansowy – w regularnych cenach kosztują od 190 złotych, ale w specjalistycznych sklepach internetowych można upolować korzystne promocje, i np. za prostokątne, bordowe oprawki okularowe Anne Marie zapłacić już 130 złotych.

Moschino Love
Moschino Love to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek, zwłaszcza jeśli chodzi o akcesoria, takie jak torebki, biżuteria, zegarki czy okulary. Firma, której założycielem był Franco Moschino, wywodzi się z Mediolanu i funkcjonuje jako liczący się na ogólnoświatowym rynku dom mody. Jeśli chodzi o okulary, oprawki Love Moschino są bardzo charakterystyczne, szalone i cechują się wysoką jakością i doborem materiałów. To nieco wyższa półka cenowa, niż proponowane wyżej oprawki od Anne Marii – tutaj ceny oprawek zaczynają się od 200 złotych w górę. W ofercie tego domu mody zwracają uwagę okulary prostokątne, o grubych oprawkach i wyrazistych wzorach i kolorach – czerwieni w białe paski, czarnych lub białych okularów, których zauszniki od wewnętrznej strony są czerwone czy wzoru w panterkę. Love Moschino oferuje także klasyczne modele, w cienkich, złotych oprawkach i szerokich szkłach. Oferta tej marki na pewno przypadnie do gustu wszystkim osobom, które pragną się wyróżnić i podkreślić swoje zamiłowanie do mody.

Oprawki od Tommy’iego Hilfigera
Z kolei ta marka cieszy się nieustającą popularnością od wielu lat. Założycielem jest Amerykanin, projektant mody Tommy Hilfiger, który działa z rozmachem. Jak na amerykańską markę przystało, oferta jest szeroka i obejmuje okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne oraz akcesoria. Można tu znaleźć absolutnie wszystkie modele i kształty okularów, które cechują się wytrzymałością i nowoczesnością. Firma nieustannie dba o rozwijanie nowych technologii i produkowanie swoich okularów z najlepszej jakości materiałów, co też ma przełożenie na ich cenę. Na które modele warto zwrócić uwagę? Oprawki Tommy Hilfiger damskie okrągłe, takie jak np. model 1698/G 06J 50 to doskonała opcja dla delikatnych i filigranowych pań, które chcą podkreślić swój kształt twarzy, a nie ukryć się pod ciężkimi i wielkimi okularami. W ofercie marki Tommy Hilfiger znajdziecie mnóstwo wariacji na temat klasycznych modeli, a także bardziej ekstrawaganckie kształty i odważniejsze oprawki.

📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.