19 07 2015

Na co do kina?

19.07.2015, godz.: 10:12
Na co do kina?
fot. Disney

Znakomita animacja od Pixara, trzecia część nolanowskiej trylogii oraz druga odsłona historii magicznego Mike’a – to propozycje grodziskiego kina na najbliższe dni.

PROJEKCJE CODZIENNE (OD 19 DO 23 LIPCA)
„W głowie się nie mieści”
Najnowszy film animowany ze stajni Pixara opowiada historię dziewczynki o imieniu Riley. Kiedy ta wraz z z rodzicami opuszcza rodzinne strony i przenosi się do San Francisco, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Jak każdym z nas, bohaterką kierują emocje: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, dziewczynce nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole.

„Magic Mike XXL” (codziennie z wyjątkiem poniedziałku)
Dalszy ciąg historii striptizerów z grupy Kings of Tampa. Akcja filmu dzieje się trzy lata po tym jak Mike będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Jednak karierę chcą zakończyć z wielkim hukiem.
Występują: Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash

KINO WEDŁUG NOLANA (21 I 22 LIPCA)
„Mroczny Rycerz powstaje”
Ostatnia część trylogii o Batmanie autorstwa Christophera Nolana. Osiem lat po zniknięciu Batmana w Gotham City pojawia się Bane – bezwzględny terrorysta, który zamierza zniszczyć miasto. Bruce Wayne znów zakłada maskę i będzie zmuszony stoczyć ostateczną walkę o przetrwanie.
Występują: Christian Bale, Tom Hardy, Gary Oldman, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt

KINO Z DOKUMENTEM (23 LIPCA)
„Yes Meni idą na rewolucję”
Andy Bilchaum i Mike Bonano znani szerzej jako Yes Meni przez 20 lat organizowali happeningi dotyczące łamania praw człowieka przez wielkie korporacje, które dopuszczały się przekrętów aby tylko osiągnąć zysk. Nakręcili również dwa dokumenty „Yes Meni” oraz „Yes Meni naprawiają świat”. Film „Yes Meni idą na rewolucję” skupia się na zmianach klimatycznych na Ziemi. Podchodzą do niego bardzo profesjonalnie i osobiście, wymyślając szereg spektakularnych akcji.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.