21 11 2015

Na co do kina?

21.11.2015, godz.: 15:36
Na co do kina?
fot. Filmweb

W najbliższych dniach w grodziskim kinie znów królować będzie film „Listy do M. 2”. Jednak propozycji będzie więcej m.in. „Ugotowany” z Bradleyem Cooperem w roli głównej, czy rosyjski animowany film „Sawa. Mały wielki bohater”.

PROJEKCJE CODZIENNE (OD NIEDZIELI DO CZWARTKU)
„Listy do M. 2” (codziennie)
Ogólnopolska premiera drugiej części kasowej polskiej komedii. Cztery lata po spektakularnym sukcesie „Listów do M.” bohaterowie najpopularniejszej komedii wyświetlanej w polskich kinach w ciągu ostatnich 25 lat powracają. „Listy do M. 2” mają w sobie wszystko to, za co pierwszy film pokochały miliony Polaków – światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, błyskotliwy humor, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd w obsadzie. A w niej m.in. Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Maciej Zakościelny, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Lamparska, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Katarzyna Zielińska, Paweł Małaszyński, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki, Nikodem Rozbicki i Małgorzata Kożuchowska w pierwszej od lat roli na dużym ekranie. Komedia jeszcze bardziej romantyczna, wyprodukowana przez TVN, trafiła do kin w całej Polsce 13 listopada.

„Sawa. Mały wielki bohater” (niedziela, poniedziałek, czwartek)
Rosyjski film animowany opowiadający historię 10-letniego Sawy, który wraz z białym wilkiem, gadatliwym stworem oraz córką szamana wyrusza w pełną przygód podróż. Chłopiec chce uratować z niewoli swoją mamę oraz mieszkańców wioski.

„Rabusie fistaszków” (niedziela)
Animowana komedia producenta hitu „Shrek”, świetna propozycja dla całej rodziny. – Jedna genialna wiewiórka, dziesięciu gangsterów z przypadku i 1000 kilogramów orzeszków. Szykujcie się na najśmieszniejszy skok w historii kina animowanego! – zapowiadają twórcy filmu. Wiewiór ledwo co wyszedł z zoologicznego ogrodu poprawczego, a już pakuje się w kolejną aferę. Chciwa korporacja wywiozła z lasu wszystkie żołędzie, aby przerobić je na… krem do pięt. Wiewiór skrzykuję ekipę włamywaczy, aby zorganizować skok stulecia i ocalić zwierzęta przed głodem. Trzy wiewiórki, wąż, żaba, szczur, nietoperz, jeżozwierz i egzotyczne pangoliny – takiej bandy rabusiów jeszcze w kinie nie było!

KINO Z WRAŻLIWĄ DUSZĄ (ŚRODA)
„Ugotowany”
Charyzmatyczny i niezwykle ambitny szef kuchni Adam Jones szybko zyskał uznanie w Paryżu. Stał się celebrytą, pojawiał się na pierwszych stronach gazet. Niestety nie udźwignął ciężaru sławy i wpadł w nałogi. Stara się wrócić do kulinarnej elity otwierając lokal w Londynie. Zbiera utalentowany zespół, aby stworzyć najlepszą restaurację na świecie.
Występują: Bradley Cooper, Sienna Miller, Daniel Bruhl, Omar Sy

GRODZISKI KLUB FILMOWY (CZWARTEK)
„El club”
Czterech księży i siostra zakonna wiodą spokojne życie w małej chilijskiej wiosce. Sielankę przerywa samobójstwo nowo przybyłego księdza. Kuria chce wyjaśnienia tej sprawy. Zadanie to powierza bystremu jezuicie, ojcu Garcii, który będzie musiał znaleźć odpowiedź na wiele pytań.
Występują: Roberto Farias, Antonia Zegers, Alfredo Castro, Marcelo Alonso

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata