23 03 2020

Mniejsza liczba osób objętych kwarantanną. Jest nowy raport Sanepidu

23.03.2020, godz.: 15:31
Mniejsza liczba osób objętych kwarantanną. Jest nowy raport Sanepidu
Fot. GrodziskNews.pl

Blisko 40 osób mniej niż wczoraj objętych jest kwarantanną domową. O jedną zmniejszyła się liczba osób przebywających w szpitalu z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna opublikowała kolejny raport z naszego powiatu.

Z dzisiejszego raportu (stan na godz. 13.00) wynika, że od wczoraj przybyła jedna osoba objęta nadzorem epidemiologicznym i łącznie mamy takich osób w powiecie 912. Z kolei jedna osoba mniej z naszego powiatu jest hospitalizowana z powodu podejrzenia zakażeniem COVID-19. Pozostałe trzy wciąż przebywają w szpitalu. Znacznie mniej natomiast jest mieszkańców objętych kwarantanną domową, bo 188 (wczoraj 225). Nie zmieniła się natomiast liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem.

Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 51 nowych przypadkach zakażeń w całym kraju i do tej pory odnotowano łącznie ich 684. Osiem osób zmarło.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.