reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

04 2023

Młodzi mieszkańcy PTO mają głos. Ruszyła ankieta w sprawie potrzebnych inwestycji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Młodzi mieszkańcy PTO mają głos. Ruszyła ankieta w sprawie potrzebnych inwestycji - Grodzisk News


Lokalna Grupa Działania „Zielone Sąsiedztwo” chce poznać opinie szczególnie młodych mieszkańców Milanówka, Podkowy Leśnej i Brwinowa w sprawie potrzebnych ich zdaniem inwestycji dla rozwoju zainteresowań młodych ludzi w tych miasta.


Owa trójka stanowi od lat partnerstwo zrzeszone w Podwarszawskim Trójmieście Ogrodów, dzięki czemu lokalne organizacje pozarządowe mogą pozyskiwać pieniądze ze środków zewnętrznych, w tym funduszy unijnych, na różnego rodzaju przedsięwzięcia rozwojowe dla społeczności.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ankietę, o której mowa, przygotowała Lokalna Grupa Działania „Zielone Sąsiedztwo”. Stowarzyszenie wspiera ze środków unijnych inwestycje samorządowe, takie jak place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu, remonty, powstawanie nowych biznesów oraz działania edukacyjne i kulturalne.

–Chcemy poznać Twoje zainteresowania, potrzeby, oczekiwania oraz opinie i pomysły związane z okolicą, w której mieszkasz. Twoje odpowiedzi będą dla nas ważne przy opracowaniu Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023–27 – mówią organizatorzy ankiety za pośrednictwem oficjalnego publikatora Milanówka.

Ankietę można znaleźć TUTAJ.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Chcę palić śmieciami w kopciuchu.
Młody


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.