reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

10 2021

Milanówek. Czas na znakowanie rowerów do końca października


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: milanowek.plMilanówek. Czas na znakowanie rowerów do końca października - Grodzisk News


Od maja mieszkańcy Milanówka mogą znakować rowery w ramach corocznej akcji. Można to w tym sezonie zrobić już tylko do końca października.


– Aby oznakować rower w Straży Miejskiej w Milanówku należy wcześniej zadzwonić i umówić się ze strażnikami na znakowanie. Można to zrobić pod numerem 22 724 80 45 lub 986. Obowiązują maseczki na twarz i zachowanie 2 m odległości. Na miejscu jest płyn dezynfekujący – podają strażnicy miejscy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Przypominamy, że procedura znakowania roweru, polega na wygrawerowaniu specjalnym przyrządem, tzw. Engraverem, oznaczenia składającego się z liter i cyfr. W rowerach o znacznej wartości materialnej na prośbę właściciela dokonuje się oznakowania dodatkowych elementów, takich jak: sztyca siodełka, sztyca kierownicy, obręcze kół. Ponadto na rowerze umieszcza się naklejkę informującą o oznakowaniu pojazdu. Następnie rower jest rejestrowany w bazie danych straży miejskiej w Milanówku – dodają.

Właściciel pojazdu, w dniu znakowania powinien posiadać przy sobie: dowód tożsamości, dowód zakupu – a w przypadku jego braku pisemne oświadczenie pod rygorem art. 233 k.k., że pojazd stanowi jego własność i nie pochodzi z przestępstwa.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

I co po tym oznakowaniu ? Szanse na odzyskanie skradzionego roweru niemal żadne. Czasem jakiegoś złodzieja policja złapie, ale wiadomo, że gorącego towaru w domu nie trzyma, a z wyroków to on się śmieje...

Zły
20-10-2021 10:07

Jak mi ukradli rower spod stacji (przypięty) , to straż miejska nic nie robiła i wykręciła się policją! A tu wygrawerują i sam sobie człowieku szukaj! I tak to nic nikogo nigdy nie obchodzi!

Milanowianka
20-10-2021 14:39
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.