reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

08 2023

Międzyborów: Zderzenie samochodu z motocyklem


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W Międzyborowie doszło dziś do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Na miejscu były cztery zastępy straży pożarnej.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – W Międzyborowie na ul. Kościuszki był wypadek z udziałem samochodu i motocykla – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy o godz. 18.59. Tam doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Gdy strażacy dojechali na miejsce, osoba poszkodowana, czyli motocyklista, był już pod opieką zespołu ratownictwa medycznego – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. Obecnie nie wiadomo w jakim stanie jest motocyklista.

Na ul. Kościuszki są utrudnienia, ruch prowadzony jest wahadłowo. Na miejscu obecnie są dwa zastępy straży pożarnej, ale pierwotnie były cztery: dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, jeden z żyrardowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z Ochotniczej Straży Pożarnej w Międzyborowie.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.