11 04 2019

Mała Patrycja walczy z nieuleczalną wadą serca. Pomóżmy!

11.04.2019, godz.: 13:02
Mała Patrycja walczy z nieuleczalną wadą serca. Pomóżmy!
Fot. zrzutka.pl

Mała Patrycja od urodzenia boryka się z poważną wadą serca – kardiomiopatią przerostową zawężającą i zespołem Noonan. Rokowania dla dziewczynki są bardzo niepewne, a jej bliscy każdego dnia drżą o jej życie. Jedyną szansą dla Patrycji jest bardzo kosztowna kuracja zagranicznym lekiem. Rodzina prosi ludzi szczodrych serc o wsparcie zbiórki pieniędzy na leczenie.

– Patrycja urodziła się 19 października 2016 r. z poważną i nieuleczalną wadą serca: kardiomiopatią przerostową zawężającą i zespołem Noonan. Lekarze po urodzeniu nie dawali jej szans na przeżycie, ale walczy dzielnie do dnia dzisiejszego. Cały czas jest na leku, który jest sprowadzany ze Szwecji, przyjmuje coraz to większe dawki, za które jednorazowo trzeba zapłacić 3000 zł plus pozostałe leki oraz ich rozważenie, które też nie mało kosztują – mówią najbliżsi dziewczynki.

– Patrycja ma jeszcze trzy starsze siostry, 17-letnią, 14-letnią i 7-letnią. Chociaż jest ciężko chora to jest bardzo wesołym i pogodnym dzieckiem. Cieszy się z każdego dnia spędzonego z rodziną i przyjaciółmi. Lecz nie ma żadnej pewności jak jej choroba będzie się dalej rozwijać. Rokowania są dla niej cały czas niepewne. Dzięki państwa pomocy jest większa szansa na podjęcie dalszej walki z jej chorobą – dodają.
Stąd też apel o pomoc. – Zwracamy się do ludzi z wielkim sercem i dobrą wolą o pomoc i wsparcie dla naszego kochanego skarba.

Zbiórka na leczenie Patrycji trwa w serwisie zrzutka.pl – TUTAJ. Liczy się każda złotówka.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata