01 08 2018

Książenickie kino na leżakach już w piątek

01.08.2018, godz.: 15:01
Książenickie kino na leżakach już w piątek
fot. Filmweb

Osiedle Książenice zaprasza mieszkańców na sierpniowy seans w ramach plenerowego kina letniego w tej miejscowości. Już w piątkowy wieczór odbędzie się pokaz filmu prezentującego historię jednej z najsłynniejszych rywalizacji w dziejach sportu i nie tylko.

3 sierpnia o godzinie 20:30 na ekranie pojawi się „Borg/McEnroe. Między szaleństwem, a odwagą”. Film to trzymająca w napięciu opowieść o tenisowej rywalizacji, której głównym bohaterem najlepszy tenisista Borg, który ma ponownie bronić tytułu mistrza. Jednak na jego drodze pojawia się zdolny McEnroe. Główne role w filmie zagrali: Sverrir Gudnason (Borg), Shia LaBeouf (McEnroe), Stellan Skarsgard (Bergelin).

– Zaproś znajomych i wspólnie spędźcie piątkowy wieczór Książenicach! Zapraszamy do wspólnego oglądania! – zachęcają organizatorzy.Patronem medialnym „Wakacyjnego kina na leżakach” jest portal GrodziskNews.pl

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.