reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

06 2019

Konflikt między nauczycielami a dyrekcją szkoły?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Konflikt między nauczycielami a dyrekcją szkoły? - Grodzisk News


Wśród mieszkańców Książenic pojawiają się głosy o konflikcie nauczycieli z dyrekcją tamtejszej szkoły. W listach, które otrzymaliśmy od czytelników nie brakowało opinii, że z tej przyczyny część nauczycieli zwalnia się z pracy. Do sprawy ustosunkował się burmistrz grodziskiej gminy, do której szkoła formalnie należy.


? Czy posiadają Państwo szczegółową wiedzę odnośnie do rzekomego konfliktu w szkole w Książenicach pomiędzy dyrekcją a nauczycielami? Sytuacja podobno jest coraz bardziej zaostrzona, zaplanowane jest spotkanie z burmistrzem. Nauczyciele odchodzą ze szkoły na potęgę ? brzmiał list od jednej z czytelniczek. Okazuje się, że coś jest na rzeczy jest spotkanie z udziałem burmistrza już się odbyło. ? Nie nazwałbym tej sytuacji konfliktem między nauczycielami a dyrekcją. Nastąpiły batomiast różnice pomiędzy oczekiwaniami ze strony nowej dyrektor placówki, a tym do czego do tej pory przywykli nauczyciele. Moim zdaniem jako burmistrza jest pomóc w wypracowaniu rozwiązań, które całkowicie zamkną sprawę ? mówi nam burmistrz Grzegorz Benedykciński. ? Faktem jest, że 14 nauczycieli złożyło podania o zwolnienie z pracy, ale podkreślam, że mówimy tu o rozegnacjach z przyczyn osobistych. Niemniej jednak nie chcemy tracić kadry. Musimy pomyśleć, jak sprawić, aby nauczyciele nie odchodzili z naszych szkół ? dodaje.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.