14 10 2017

Koncert wysokich lotów w Grodzisku

14.10.2017, godz.: 19:02
Koncert wysokich lotów w Grodzisku
fot. centrumkultury.eu

Grodziska scena nierzadko gości światowej sławy artystów. W listopadzie w sali widowiskowej centrum kultury zagości kolejne znane i renomowane nazwisko. Najpiękniejsze melodie świata zaprezentuje sławny śpiewak tenorowy Bogusław Morka.

Bogusław Morka specjalizuje się w repertuarze operowym, ale nie stroni od innych gatunków. Wykonuje oratoria, pieśni, a także partie operetkowe i musicalowe. Koncertuje i nagrywa z czołowymi orkiestrami w Polsce i za granicą. Podczas koncertu w grodzisku towarzyszyć mu będą Agnieszka Kozłowska – sopran i Mariusz Ruta – tenor. Śpiewakom akompaniować będzie natomiast  orkiestra kameralna „Bogna Band”. Koncert poprowadzi Edyta Ciechomska.

– W programie znajdą się największe przeboje z operetek i musicali, piosenki włoskie i hiszpańskie oraz inne muzyczne niespodzianki (Wielka sława to żart, Czardasz Maricy, Usta milczą dusza śpiewa, Besame Mucho, Dalilah, Funiculi funicula, Skrzypek na dachu, El Condor Pasa, My way i inne wielkie przeboje) – zapowiadają organizatorzy.

Koncert odbędzie się w CK (Spółdzielcza 9) 20 listopada o godz. 19.30. Informacje na temat sprzedaży biletów pod numerem telefonu (22) 734 79 44 lub w kasach CK Ich cena to 80 zł.

 

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.