16 10 2020

Komedia teatralna z Cyrwusem i Obłozą w Grodzisku

16.10.2020, godz.: 07:20
Komedia teatralna z Cyrwusem i Obłozą w Grodzisku
fot. centrumkultury.eu

W kwietniu koronawirus nie pozwolił, ale pod koniec scena grodziskiego centrum kultury gościć będzie komedię teatralną z Pioterm Cyrwusem i Waldemarem Obłozą w rolach głównych. Organizatorzy zapowiadają, iż widzów czekać będą wspaniały angielski humor i dystans z odrobiną romantyzmu.

– „Mała rzecz, a cieszy” to nie tylko tytuł tej uroczej komedii ale i jej najlepsza definicja! Co więc nas czeka? Niezwykłe perypetie, nieoczekiwane zwroty akcji, feeria emocji! Angielski humor, amerykańskie zamieszanie, francuski urok miłosnych podchodów, włoski temperament postaci. Bo miłość to język każdego z nas, a w każdym z bohaterów tkwi cząstka kogoś, kogo być może znamy… – powiadają organizatorzy.

Oddajmy im również głos a propos samej fabuły. – Susan Love dobiega pięćdziesiątki („nowej trzydziestki”), lubi dobrą muzykę i czarno-białe filmy. Pracuje w angielskim sklepie charytatywnym, miejscu szczególnym, w którym każda oddana rzecz ma swoją historię i jest sprzedawana na cele dobroczynne. Susan pragnie miłości. Mąż odszedł do innej, nastoletnia córka się buntuje. Drugiej połówki szuka więc podczas express-randek. Poznajcie Frazera. Współpracownika Susan, zawsze gotowego jej wysłuchać, choć on sam bywa skryty. Sklep urządza z miłością. Marzy o projektowaniu kostiumów filmowych. Poznajcie Marjorie. Elegancką, energiczną damę z nieco lepszych sfer. Szefową Susan i Frazera, która potrafi dostarczyć im emocji nawet wypiekanymi przez siebie babeczkami – opisują postaci.

A to bynajmniej nie koniec. – David mieszka niedaleko sklepu charytatywnego, właściwie po sąsiedzku. Pewnego dnia po raz pierwszy przekracza jego próg, nie spodziewając się, jak to pozornie mało znaczące wydarzenie wpłynie na przyszłość…

– Akcję rozpisana jest na trzy dni jednego roku. Pełna czaru, angielskiego humoru i wdzięku opowieść o poszukiwaniu szczęścia, które czasem jest bliżej niż nam się wydaje.

Bilety można już kupować w kinie CK. Spektakl odbędzie się 30 listopada o godz. 19.30.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.