reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

07 2023

Kolizja w Maryninie. Utrudnienia w ruchu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelniczka ElizKolizja w Maryninie. Utrudnienia w ruchu - Grodzisk News


W sobotę po południu na ul. Mazowieckiej w Maryninie zderzyły się dwa samochody osobowe. Są utrudnienia w ruchu.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. – W Maryninie na wysokości Biedronki był wypadek. Jeden pas zablokowany – poinformowała Eliz.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 13.01 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji dwóch pojazdów na ul. Mazowieckiej w Maryninie. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z OSP Książenice. W obu pojazdach jechały łącznie dwie osoby dorosłe i dziecko w wieku dwóch lat. Jedna osoba uskarżała się na ból głowy i jest obecnie badana przez zespół ratownictwa medycznego – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Działania strażaków polegały na m.in. zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu płynów eksploatacyjnych oraz pomocy w kierowaniu ruchem. – Zdarzenie spowodowało bowiem utrudneinia w ruchu. Jeden pas jest zablokowany – dodaje asp. Stefaniak.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.