reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

07 2023

Kolizja w Maryninie. Utrudnienia w ruchu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelniczka ElizKolizja w Maryninie. Utrudnienia w ruchu - Grodzisk News


W sobotę po południu na ul. Mazowieckiej w Maryninie zderzyły się dwa samochody osobowe. Są utrudnienia w ruchu.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. – W Maryninie na wysokości Biedronki był wypadek. Jeden pas zablokowany – poinformowała Eliz.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – O godz. 13.01 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji dwóch pojazdów na ul. Mazowieckiej w Maryninie. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z OSP Książenice. W obu pojazdach jechały łącznie dwie osoby dorosłe i dziecko w wieku dwóch lat. Jedna osoba uskarżała się na ból głowy i jest obecnie badana przez zespół ratownictwa medycznego – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Działania strażaków polegały na m.in. zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu płynów eksploatacyjnych oraz pomocy w kierowaniu ruchem. – Zdarzenie spowodowało bowiem utrudneinia w ruchu. Jeden pas jest zablokowany – dodaje asp. Stefaniak.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.