17 05 2020

Kolizja w Grodzisku. Kierowca osobówki uderzył w słup [FOTO]

17.05.2020, godz.: 12:04
Kolizja w Grodzisku. Kierowca osobówki uderzył w słup [FOTO]

W niedzielny ranek doszło do kolizji na ul. Montwiłła w Grodzisku. Kierowca osobówki uderzył w przydrożny słup energetyczny. Czynności na miejscu zdarzenia trwały blisko dwie godziny.

Doszło do niego przed godz. 7.00. – O godzinie 6.45 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na Montwiłła. Okazało się, że samochód osobowy praktycznie ściął przydrożny słup energetyczny. Na szczęście nikomu nic się nie stało – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Na miejscu działał jeden nasz zastęp. Były także policja i pogotowie energetyczne. Nasze działania zakończyły się o godz. 8.30 – dodał.

fot. Czytelnik
1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Kolizja w Grodzisku. Kierowca osobówki uderzył w słup [FOTO]”

  1. Anonim pisze:

    drogowcy i energetycy to KAWALARZE,jak można w takim miejscu postawić taki słup.???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata