reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

23

06 2023

Kolizja na Nadarzyńskiej w samo południe


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Dziś niemal w samo południe doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. Nadarzyńskiej w Grodzisku. Jedna z osób wymagała pomocy medycznej.


Jak poinformowały nas służby, zgłoszenie o zderzeniu wpłynęło o godz. 12.02. – Wówczas dostaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych, w których podróżowały łącznie trzy osoby – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Na miejsce zostały skierowane dwa zastępy z PSP, a strażacy po dotarciu na miejsce udzielili kwalifikowanej pomocy przedmedycznej jednej z osób uskarżające się na zawroty głowy i nudności – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Po przyjeździe pogotowia ratunkowego osoba ta została przekazana medykom, a po przebadaniu pozostała na miejscu – zaznacza Krzysztof Stefaniak.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.