reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

14

02 2024

Kolizja na MOP Brwinów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKolizja na MOP Brwinów - Grodzisk News


Samochód osobowy wjechał w naczepę samochodu ciężarowego na wejście na MOP Brwinów na autostradzie A2. Od rana wjazd jest utrudniony.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Wypadek MOP Brwinów w kierunku Pruszkowa. Auto wjechało w tył naczepy. Wjazd na MOP mocno utrudniony – poinformował nas czytelnik Karol.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło około godz. 7.00. – Na pasie wjazdowym na MOP Brwinów na autostradzie A2 samochód osobowy marki Volkswagen wjechał w naczepę nieprawidłowo zaparkowanego samochodu ciężarowego. Nikomu nic się nie stało. Obaj kierujący byli trzeźwi. Obaj też zostali ukarani mandatami karnymi – mówi nam podkom. Edyta Bednarczyk z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Wjazd na MOP Brwinów od strony Grodziska jeszcze jest utrudniony, ale jak zapewniają policjanci około godz. 9.30-40 utrudnienia powinny już ustąpić.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ




💬︎   dodaj komentarz








📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE



💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.