23 05 2020

Kolejny przetarg na obsługę komunikacji miejskiej w Milanówku

23.05.2020, godz.: 18:40
Kolejny przetarg na obsługę komunikacji miejskiej w Milanówku
Fot. Pixabay

Milanowski magistrat ogłosił kolejny przetarg na obsługę lokalnych linii autobusowych. Firma, która wygra przetarg będzie woziła podróżnych do końca wakacji.

Milanówek co kilka miesięcy ogłasza przetargi na krótkoterminową obsługę miejskich linii autobusowych. W marcu rozstrzygnięty poprzedni, a teraz jest już kolejny – na przewozy pasażerskie do końca wakacji 2020 r.

Poprzednie postępowanie (na przewozy do końca maja 2020 r.) wygrały Przewozy Autokarowe Krzysztof Grygiel, które za 87,8 tys. zł zdecydowały się zrealizować zadanie. Oferta grodziskiego PKS-u była droższa i wynosiła 118,8 tys. zł. Jak będzie tym razem?

Przetarg ten jest podobny do poprzedniego. Obejmuje jedynie dwie linie autobusowe: A (35 km) i B (14 km). Autobusy mają kursować na tych samych trasach, ale w dokumentacji zawarto możliwość ich zmiany.

Zwycięzca przetargu będzie woził podróżnych po Milanówku od 1 czerwca do 31 sierpnia 2020 r.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata