11 02 2020

Kolejne podejście do budowy PSZOK w Milanówku

11.02.2020, godz.: 07:25
Kolejne podejście do budowy PSZOK w Milanówku
fot. Pixabay

Milanówek ponowił przetarg na budowę i modernizację punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Włodarze liczą, że tego postępowania nie trzeba będzie unieważniać.

Jednym słowem – że znajdzie się wykonawca, który za rozsądną cenę weźmie na siebie budowę obiektu przy ul. Turczynek. Ma się on składać z kontenera socjalno-biurowego dla pracownika obsługującego PSZOK; magazynu kontenerowego na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz na odpady niebezpieczne przeznaczonego do gromadzenia odpadów. Ponadto inwestycja zakłada budowę wiaty przeznaczonej do zbierania odpadów tj. odpadów wielkogabarytowych, szkła budowlanego, tworzywa sztucznego i opakowań, odpadów zielonych, papieru i tektury, odpadów metalowych.

Wykonawca wraz ze swoimi podwykonawcami doprowadzi również instalację energetyczną zasilającą najazdową wagę samochodową o nośności do 10 ton.

Teren zostanie wyposażony w kanalizację deszczową, przyłącze wodociągowe, będzie w pełni oświetlony. Nie zabraknie również nasadzeń zieleni.

Firma wyłoniona w przetargu będzie miała czas do połowy maja 2020 roku na realizację inwestycji.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata