25 05 2020

Kolejami Mazowieckimi dzieci i młodzież pojadą za darmo

25.05.2020, godz.: 19:01
Kolejami Mazowieckimi dzieci i młodzież pojadą za darmo
fot. Koleje Mazowieckie

Koleje Mazowieckie szykują prezent na Dzień Dziecka dla niepełnoletnich pasażerów. 1 czerwca dzieci i młodzież pociągami KM pojadą za darmo.

Na co dzień w ofercie KM znajdują się darmowe przejazdy dla dzieci, ale wyłącznie dla tych, które nie ukończyły czterech lat. 1 czerwca jednak za darmo podróżować będą mogły wszystkie dzieci i młodzież do 16 roku życia.

– Już w najbliższy poniedziałek będziemy obchodzić Dzień Dziecka. Tego dnia wszystkie dzieci i młodzież do 16. roku życia mogą podróżować pociągami Kolei Mazowieckich nieodpłatnie. Podstawą do skorzystania z oferty będzie dokument potwierdzający wiek. Zaś opiekunowie dzieci będą mogli skorzystać z oferty Przejazd Rodzinny, która umożliwia podróż z 35-procentowa zniżką. Dla dzieci mamy też małą niespodziankę, która jest dostępna tutaj.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.